Šachový klub Vinohrady Brno

Jméno:

Heslo:

Družstvo A


MP, 12. kolo - Konec podle očekávání: Vinohrady - Duras D 1,5:5,5

Vlaďka Šťastná, 30. března 2019  19:07

V posledním kole nás jako soupeř čekal Duras s písmenkem D. Vzhledem k tomu, že jsme prohráli i s E družstvem, žádné velké překvapení jsem nečekala. A když se mi postupně začaly hromadit omluvenky, začala jsme doufat alespoň v to, že se mi podaří dít dohromady sedmičlennou sestavu a nebudeme muset k domácímu zápasu nastoupit nekompletní.


MP, 11. kolo - Dobrý výkon s nedobrým koncem: Moravská Slavia D - Vinohrady 4:3

Vlaďka Šťastná, 30. března 2019  18:23

V předposledním kole Městského přeboru byla naším soupeřem Moravská Slavia s písmenkem D. Já už jsem na poslední dva zápasy nemohla počítat s našimi lídry, takže sestava podle toho vypadala. Opět jsme se ocitli v hrací místnosti ZŠ Staňkova a nebyla to zdaleka jediná podobnost s utkáním 4. kola, kdy jsme hráli s Lokomotivou H. Tohle utkání bylo - jako přes kopírák...


MP, 10. kolo - Výprask od favoritů: Vinohrady - ŠK 64 B 1:6

Vlaďka Šťastná, 3. března 2019  15:01

V 10. kole nás na domácí půdě čekal jeden z favoritů soutěže - družstvo ŠK 64 Brno. Dal se očekávat těžký a vyrovnaný zápas, ale přece jen jsem asi očekávala víc než jeden bod.


MP, 9. kolo - Body zůstaly v Jundrově: Jezdci Jundrov D - Vinohrady 4:3

Vlaďka Šťastná, 3. března 2019  14:17

V 9. kole nás čekali Jezdci Jundrov, přičemž jsme hráli u našich soupeřů - v budově ÚMČ Brno-Jundrov na Veslařské ulici. Družstvo jundrovských Jezdců je mixem zkušených hráčů s dětmi, které teprve sbírají zkušenosti. Je sympatické, že Jezdci dávají svým Hříbatům možnost získat ostruhy i v soutěžích dospělých.


MP, 8. kolo - Bohatým brát a chudým dávat: Vinohrady - DM Klášterského B 3:4

Vlaďka Šťastná, 3. února 2019  19:16

Doufala jsem, že se z nešťastné prohry s Durasem rychle oklepeme a spravíme si chuť v dalším kole, kde nás čekali mládežníci z DM Kášterského. Takže jsem opět - jak se následně ukázalo - přehnaně optimisticky dala našim lídrům volno a doufala, že to tentokrát opravdu dotáhneme k bodům i bez nich.


MP, 7. kolo - Novoroční ledová sprcha: Duras E - Vinohrady 4:3

Vlaďka Šťastná, 3. února 2019  19:01

Po dvou předvánočních výhrách jsme byli naladěni na vítězství a navíc nás po novém roce čekala družstva ze dna tabulky - jako první Duras s písmenkem E. Protože Duras dává hodně příležitostí svým mládežníkům, dala jsem našim lídrům volno, protože jsem předpokládala, že i bez nich budeme bodovat. Následně jsem hráčům napsala e-mail, že očekávám, že počet zápasových bodů v lednu zdvojnásobíme. A šachová bohyně Caissa nás vzápětí krutě potrestala za tohle moje "rouhání"...


MP, 6. kolo - Nečekaný vánoční dárek: Vinohrady - Univerzita C 4:3

Vlaďka Šťastná, 16. prosince 2018  19:35

V posledním předvánočním kole nás čekali soupeři z Univerzity. Univerzita sice nemá na prvních deskách žádné extra silné hráče, ale má stabilní kádr, ve kterém prakticky celá sestava má Elo 1800+, takže se dal očekávat náročný zápas. Dlouhý a náročný zápas to opravdu byl.


MP, 5. kolo - Odveta přinesla první body: Vinohrady - Lokomotiva H 6:1

Vlaďka Šťastná, 16. prosince 2018  19:13

Po zápase čtvrtého kola s Lokomotivou G, které jsme prohráli nejtěsnějším rozdílem 4:3, nás hned v dalším kole čekala odveta proti Lokomotivě H a také šance na reparát. Nutno říct, že soupeři nám tuto situaci dost usnadnili, protože dorazili jen v pěti. A dvoubodová ztráta se na sedmi šachovnicích dohání jen těžko.


MP, 4. kolo - Prohra, která nebyla zklamáním: Lokomotiva G - Vinohrady B 4:3

Vlaďka Šťastná, 9. prosince 2018  16:26

Ve čtvrtém kole jsme se utkali s družstvem Lokomotivy s písmenkem G. Toto družstvo je plné zkušených hráčů a známých jmen (nejen) brněnského šachu. Stačilo se jen podívat na sestavy - rozdíly ve výkonnosti byly propastné a mluvily jednoznačně ve prospěch našich soupeřů, takže jsem očekávala, že dostaneme "nakládačku".


MP, 3. kolo - Hosty na domácí půdě: Bystrc Oilers - Vinohrady 5,5:1,5

Vlaďka Šťastná, 9. prosince 2018  16:18

Ve třetím kole nás čekal další nebezpečný soupeř - bystrčtí Olejáři. Původně jsme měli hrát u našich soupeřů, ale soupeři už na losovací schůzi sami navrhli, aby zápas proběhl u nás. Takže jsme se ocitli v nezvyklé situaci - byli jsme hosté hrající v domácím prostředí.


MP, 2. kolo - Druhé kolo málem s kanárem: Vinohrady - Vojenská akademie 0,5:6,5

Vlaďka Šťastná, 15. listopadu 2018  19:17

Zatímco situace v Městském přeboru se poněkud stabilizovala (našel se vedoucí soutěže, takže teď už snad vše poběží jak má), sestava pro 2. kolo vypadala stabilně jen do středy. Když se ve čtvrtek z pracovních důvodů omluvil Přemek Skála, ještě jsem za něj zvládla najít náhradu. Když se ale až v pátek odpoledne pro nemoc omluvil i Miloš Řezník, bylo mi jasné, že takhle na poslední chvíli už nikoho neseženu, takže budu muset nastoupit i já.


MP, 1. kolo - Prohra s nejasným výsledkem: DM Klášterského A - Vinohrady 5:2 (4:3?)

Vlaďka Šťastná, 20. října 2018  19:08

Letošní ročník Městského přeboru se potýká s problémy, protože se stále nedaří najít vedoucího soutěže. Podařilo se však alespoň svolat losovací schůzi, domluvit termíny a časy utkání, vydat soupisky a přijmout do soutěže další družstvo Lokomotivy, která se losovací schůze neúčastnila. V prvním kole bylo naším soupeřem silnější družstvo DM Klášterského s písmenkem A, zápas se odehrával u našich soupeřů.


MP, 11. kolo - Konec dobrý, všechno dobré: DM Klášterského B - Vinohrady 1,5:5,5

Vlaďka Šťastná, 26. dubna 2018  19:43

V úterý 10.4. nás čekalo poslední kolo Městského přeboru a v něm družstvo, které na tom jako jediné bylo ještě hůře než my - DM Klášterského B. Takže nás čekal zápas o (před)poslední místo, ve kterém jsme svou pozici v tabulce samozřejmě chtěli obhájit.


MP, 9. kolo - Tentokrát dokonce s kanárem: Duras E - Vinohrady 7:0

Vlaďka Šťastná, 28. února 2018  23:54


MP, 8. kolo - Další těsná prohra: Vinohrady - ŠK 64 Brno B 2,5:4,5

Vlaďka Šťastná, 28. února 2018  23:48


MP, 7. kolo - Zase těsně: Moravská Slavia D - Vinohrady 4:3

Vlaďka Šťastná, 28. února 2018  23:34


MP, 6. kolo - Méně je někdy více: Vinohrady - Lokomotiva G 3:4

Vlaďka Šťastná, 20. ledna 2018  20:40

V prvním utkání po Novém roce jsme na Vinohradech přivítali družstvo Lokomotivy s písmenkem G. Jejich soupiska je sice silná, ale když jsme zjistili, že soupeři přijeli jen v pěti, svitla nám naděje, že by to tentokrát mohlo vyjít. Bohužel pro nás soupeři předvedli, že i méně je někdy více.


MP, 5. kolo - Předvánoční nadílka: DM Klášterského B - Vinohrady 5:2

Vlaďka Šťastná, 9. prosince 2017  22:03

Už týden po nešťastné domácí premiéře nás čekal další soupeř - silnější z dvojice družstev DM Klášterského. Soupeři v minulém kole nastoupili jen v šesti lidech, a tak se ještě před zápasem s námi rozhodli doplnit svou soupisku o další hráče. Zápas se nesl v duchu blížících se Vánoc - nadělovalo se...


MP, 4. kolo - Nešťastná premiéra: Vinohrady - Vojenská akademie 2:5

Vlaďka Šťastná, 9. prosince 2017  21:57

Kromě toho, že jsme na konci loňské sezóny sestoupili z KPI, na nás na začátku letošní sezóny čekala další nepříjemnost - přišli jsme o naši hrací místnost a potřebovali jsme rychle najít novou, což se podařilo díky navázané spolupráci s vinohradským Senior klubem, kterému patří náš dík.


MP, 2. kolo - Se štěstím ke smíru: Jezdci Judrov D - Vinohrady 3,5:3,5

Vlaďka Šťastná, 9. listopadu 2017  09:33

I ve druhém kole nám los přidělil těžkého soupeře, a to jundrovské Jezdce. Hrálo se na půdě našich soupeřů, v budově ÚMČ Brno - Jundrov na Veslařské ulici. Začátek utkání byl stanoven už na 17. hodinu což se pro některé hráče ukázalo být nesplnitelným úkolem, takže v 17 hodin nás v hrací místnosti bylo jen 5. Krátce po začátku dorazil i Miloš Řezník, ale stále nám chyběla naše druhá deska - pan Pelikán, což mi dělalo trochu starosti, protože pan Pelikán nikdy pozdě nechodí...


MP, 1. kolo - Vysoká porážka na úvod: Vinohrady - Universita C 1:6

Vlaďka Šťastná, 9. listopadu 2017  09:15

Po nešťastném konci minulé sezóny, kdy jsme sestoupili z KPI a nepodařilo se nám dát dohromady družstvo pro KPII, jsme se rozhodli, že budeme hrát pouze Městský přebor. Nová sezóna pro nás ale začala ještě hůře, protože jsme těsně před jejím začátkem přišli o naši hrací místnost. Nezbývalo tedy nic jiného, než zavolat našim soupeřům a požádat je, zda bychom mohli zápas odehrát u nich.


KP I, 9. kolo - Král je mrtev, ať žije král! Vinohrady A - Hustopeče 5,5:2,5

Vlaďka Nováková, 19. března 2017  12:04

Po smolné prohře v Ořechově s našimi konkurenty v boji o záchranu nás v 9. kole čekaly Hustopeče - další těžký soupeř, který má úspěšně nakročeno do 2. lidy a má tudíž zcela jiné, příjemnější starosti než my. My jsme už zoufale potřebovali vyhrát, ovšem výhra proti Hustopečím by se podobala malému (nebo možná spíš velkému) zázraku. Inu, i zázraky se občas dějí...


KP I, 8. kolo - Těsná prohra mrzí: Orel Ořechov - Vinohrady A 4,5:3,5

Vlaďka Nováková, 19. března 2017  11:31

V 8. kole KP I jsme zajížděli k velmi důležitému zápasu do Ořechova. Naši soupeři byli stejně jako my ohrožení sestupem a oběma manšaftům bylo jasné, že kdo v zápase zvítězí, udělá důležitý krok k záchraně. My jsme k zápasu přistoupili opravdu zodpovědně a poprvé v letošní sezóně jsme postavili první osmičku hráčů. Bohužel ani to nestačilo. Protože jsem u zápasu nebyla, přikládám jen tabulku s výsledky a odkaz na zprávu vedoucího soutěže.


KP I, 7. kolo - (Ne)vyrovnaný zápas: Vinohrady A - Moravská Slavia 2,5:5,5

Vlaďka Nováková, 13. února 2017  18:35

Po hořké pilulce v podobě minulé prohry s do té doby poslední Lokomotivou nás v 7. kole čekal výrazně těžší kalibr, a to družstvo Moravské Slavie. To však musí své hráčské síly rozdělovat mezi KP I a 1. ligu, což se projevilo i v 7. kole, kdy na 1. desce za hosty nastoupil až 7. hráč soupisky.


KP I, 6. kolo - Kalich hořkosti až do dna: Lokomotiva C - Vinohrady A 5:2

Vlaďka Nováková, 4. února 2017  19:26

Po smolné prohře s Prušánkami jsem věřila, že v šestém kole se nám konečně zadaří. Čekala na nás totiž Lokomotiva, která zatím neuhrála ani bod, takže s kým jiným ty body uhrát, že?


KP I, 5. kolo - Promarněná šance: Vinohrady A - Podlužan Prušánky B 2,5:5,5

Vlaďka Nováková, 14. ledna 2017  17:08

Po dvou výhrách s Jezdci a se Znojmem na nás čekal velmi nebezpečný soupeř - Podlužan Prušánky. Stejně jako proti Jezdcům se nám i tentokrát podařilo dát dohromady poměrně silnou sestavu, takže jsem doufala, že bychom mohli uhrát alespoň remízu. Bez šance jsme rozhodně nebyli, o to víc mrzí, že jsme tu šanci nevyužili.


KP I, 4. kolo - Překvapivá výhra ve Znojmě: TJ Znojmo - Vinohrady A 3:5

Vlaďka Nováková, 20. prosince 2016  21:18

Když se náš kapitán Marian v sobotu před zápasem ve Znojmě ujišťoval, jestli opravdu nemůžu hrát, bylo mi jasné, že jsou opět potíže se sestavou. I když jsme nakonec do Znojma vyrazili oslabení hlavně na posledních dvou deskách, odvezli jsme si překvapivé vítězství. Protože jsem u zápasu nebyla, přikládám jen tabulku s výsledky.


KP I, 3. kolo - Nervy drásající zápas přinesl odraz ode dna: Vinohrady A - Jezdci Jundrov B 5:3

Vlaďka Nováková, 21. listopadu 2016  19:34

Ve třetím kole KP I jsme se utkali s jundrovskými Jezdci. Protože my i Jezdci jsme po dvou úvodních kolech bez zápasového bodu lemovali okraj tabulky, bylo zřejmé, že to pro obě družstva bude velmi důležitý zápas. Tak jsme k němu také přistoupili a postavili jsme v podstatě nejsilnější možnou sestavu. Tušili jsme, že pokud Jezdci nepostaví na prvních deskách úderné duo Pisk + Buchníček, mohli bychom mít šanci na bodový zisk.


KP I, 2. kolo - Univerzitní výprask znamená pád na dno: Univerzita - Vinohrady 7,5 : 0,5

Vlaďka Nováková, 7. listopadu 2016  19:29

V sobotu večer mi došlo, že jsem nebyla jediná, kdo měl problém poskládat sestavu na zápas. Když mi na displeji mobilního telefonu zablikala zpráva od našeho kapitána Mariana, že má stále jen 7 lidí a jestli bych nemohla zítra hrát, pokoušely se o mě mrákoty. Nakonec místo mě obětavě zaskočil pan Hloušek, takže jsme alespoň nehráli v sedmi. Přestože Universita v 1. kole vyprášila kožich Lokomotivě v poměru 7:1, doufala jsem, že jí dokážeme vzdorovat o něco houževnatěji. Bohužel jsem doufala marně.


KP I, 1. kolo - Znojmo si body odvezlo s sebou: Vinohrady A - GPOA Znojmo 2,5 : 5,5

Vlaďka Nováková, 7. listopadu 2016  19:00

V letošní KP I máme - co se dojezdových vzdáleností týče - velmi příznivý los, který znamená pouze jeden vzdálenější výjezd do Znojma a jinak jen cesty do nepříliš vzdáleného Ořechova a Kuřimi v druhé části soutěže. Ráda bych o našem vstupu do soutěže psala i jiné pozitivní věci, ale ta pozitiva zatím bohužel nepřicházejí.


KP I, 9. kolo - Návrat do sestupové bažiny: Vinohrady A - MKS Vyškov 3:5

Vlaďka Nováková, 11. března 2016  19:42

Pohled na pozici Vinohrad v tabulce po 8. kole nevzbuzoval příliš optimismu. Situace začínala být opravdu vážná. Prohra s Vyškovem by znamenala jednoznačný pád na 9. místo a ani remíza by nám příliš nepomohla. Potřebovali jsme vyhrát. Jenže ani naši soupeři - kteří mají v letošní sezóně úplně jiné než záchranářské "starosti" - se nechtěli vzdát postupových nadějí, takže se daly očekávat tuhé boje...


KP I, 8. kolo - Tvrdý pád na kluzkém povrchu: Bystrc Oilers - Vinohrady 6:2

Vlaďka Nováková, 18. února 2016  14:08

V 8. kole KP I jsme se utkali s týmem Bystrc Oilers, který v předchozím kole vyprášil kožich Veselí nad Moravou v poměru 6:2 a díky tomuto vítězství se Olejáři odlepili z posledního místa tabulky, na kterém zůstala Lokomotiva D. Doufali jsme, že ze strany Olejářů šlo jen o takový "výkřik do tmy", leč bohužel to tak nebylo.


KP I, 7. kolo - Těsné vítězství zvyšuje šanci na záchranu: Vinohrady A - TJ Znojmo 4,5:3,5

Vlaďka Nováková, 9. února 2016  15:11

Po vítězném zápase s Lokomotivou nás v 7. kole KP I čekal další, neméně důležitý záchranářský duel. Tentokrát jsme na domácí půdě přivítali soupeře z TJ Znojmo, které stejně jako nás trápí záchranářské starosti. Tentokrát jsem nemohla být zápasu přítomná, roli rozhodčího místo mě převzal Pepa Hladík, a tak o průběhu zápasu jen stručně.


KP I, 6. kolo - Sedmička nám sluší: Lokomotiva D - Vinohrady A 2,5:5,5

Vlaďka Nováková, 24. ledna 2016  13:50

Hned po novém roce čekal naše "A" družstvo důležitý záchranářský duel - naším soupeřem bylo družstvo Lokomotivy s písmenem "D". Slabší z obou lokomotivních družstev zatím zvítězilo jen jednou a se třemi body okupovalo předposlední 11. příčku. Bylo nám jasné, že pokud si to v tabulce nechceme s "lokálkou" vyměnit, musíme v tomto důležitém zápase vyhrát.


KP I, 5. kolo - Historie se neopakovala: Vinohrady A - TJ Spartak Adamov 1,5:6,5

Vlaďka Nováková, 17. prosince 2015  18:56

V neděli 13. 12. nás v posledním kole podzimní části KP I čekalo silné družstvo Adamova, které si už několik sezón brousí zuby na návrat do 2. ligy. S tímto soupeřem jsme se v KP I utkali předloni, kdy právě výhra s Adamovem zahájila naši vítěznou šňůru, která byla završena naším postupem do 2. ligy. Když mi ale ve čtvrtek před zápasem přišla zpráva od našeho kapitána Mariana se žádostí o kontakty na hráče z konce soupisky, začínala jsem tušit, že se historie tentokrát nebude opakovat.


KPI, 4. kolo - S Jezdci jsme udrželi krok: Jezdci Jundrov B - Vinohrady A 4:4

Vlaďka Nováková, 6. prosince 2015  20:23

V neděli 29. 11. se naše "A" družstvo ve 4. kole utkalo s Jezdci Jundrov, kteří zatím překvapivě okupovali poslední příčku tabulky. Doufali jsme tedy v bodový zisk, na druhé straně ale hrozilo, že jundrovští po 3. kolech odpočinku zapojí do sestavy svou tajnou zbraň, což by naše šance mohlo výrazně snížit.


KP I, 3. kolo - Těsná porážka mrzí: Vinohrady - Universita 3,5:4,5

Vlaďka Nováková, 16. listopadu 2015  13:58

V neděli 15. 11. jsme se v KP I konečně dočkali prvního domácího zápasu, ve kterém jsme změřili síly s brněnskou Universitou. Protože Universita porazila Veselí stejným rozdílem jako my, dal se tušit velmi vyrovnaný zápas, který neměl jednoznačného favorita.


KP I, 2. kolo - Milosrdná prohra: Hustopeče - Vinohrady 5:3

Vlaďka Nováková, 10. listopadu 2015  15:47

Po úspěšném 1. kole jsme zajížděli na další zápas k velmi těžkému soupeři - do exligových Hustopečí. S tímto soupeřem jsme se utkali loni ve 2. lize a zvítězili jsme, takže jsme opět - jako v případě Veselí - doufali, že bychom mohli úspěšný výsledek zopakovat. Na rozdíl od prvního kola se tento předpoklad bohužel nepotvrdil.


KP I, 1. kolo - Úspěšný vstup do sezóny: Veselí - Vinohrady 3:5

Vlaďka Nováková, 10. listopadu 2015  14:27

Letošní los KP I k nám nebyl příliš přívětivý, co se výjezdů mimo Brno týče, takže hned v prvních dvou kolech nás čekaly výjezdy do Veselí nad Moravou a do Hustopečí. S týmem z Veselí jsme se v KP I utkali před dvěma lety, kdy jsme zvítězili nejtěsnějším rozdílem, takže jsme doufali, že se nám ve Veselí bude opět dařit a zopakujeme předloňské vítězství.


Nový ročník JmKPI je tu - začínáme už tuto neděli!

Vlaďka Nováková, 9. října 2015  11:32

Po loňské neúspěšné sezóně, kdy jsme ve 2. lize skončili poslední a naprosto zaslouženě jsme sestoupili, nás letos čekají vyrovnanější boje v jihomoravském KPI. Některé ligové posily nás opustily (Martin Blahynka, Vašek Fiala, Mira Pakosta), jiné zůstaly (Tomáš Mudra, Martin Hošek) a některé nové přibyly (Josef Dirgas, Michal Sysel). Soutěž je již tradičně velmi vyrovnaná, z hlediska papírových předpokladů poněkud vybočují jen 2 týmy Lokomotivy, rozpětí mezi průměry nejlepších osmiček ostatních 9 týmů je jen 74 Elo bodů. Čekají nás tedy opět velmi vyrovnané zápasy, ve kterých může prakticky kdokoliv porazit kohokoliv.


Vinohradské "A" družstvo prožívá smolnou sezónu

Vlaďka Nováková, 7. března 2015  20:09

Loňská sezóna byla pro naše Áčko sezónou snů. Přestože jsme v jihomoravském KP I z hlediska papírových předpokladů patřili ke kandidátům na sestup, skutečnost byla výrazně jiná. Naše družstvo nejenže nebojovalo o záchranu, ale naopak o postup do 2. ligy. Již kolo před koncem jsme si zajistili druhé postupové místo s čtyřbodovým náskokem, díky kterému jsme si mohli dovolit v posledním kole prohrát s Tetčicemi. Náš historický úspěch - postup do 2. ligy - tak přestal být snem a stal se skutečností.


Reportáž – 10. kolo

Vlaďka Nováková, 29. května 2012  09:54

Zápas s Kuřimí začal s mírným zpožděním, neboť někteří hosté tradičně trochu bloudili při hledání naší hrací místnosti. Na počátku panovala v hrací místnosti příjemná atmosféra, kdy vzduchem létaly vtípky tu na jednu, tu na druhou stranu, bylo to takové přátelské pošťuchování se navzájem. Jakmile ale hráči zasedli k šachovnicím, šly veškeré legrácky stranou.


Reportáž ze zápasu Vinohrady – Znojmo

Vlaďka Nováková, 27. ledna 2012  15:41

Po vánoční přestávce zavítalo do naší klubovny družstvo Znojma. Zápas začal bez zpoždění, včas dorazil dokonce i mladší z rodinného dua Lamserových, který zpravidla v době zahájení zápasu sedí ještě u snídaně. Před zahájením partií ještě proběhla anketa k hracímu tempu v KP II, kterou vyhlásila STK. Hlasovalo se nakonec nadvakrát, něboť někteří hráči naznali – poté, co přezkoušeli rozhodčí ze znalosti onoho tempa – že se v té „KáPédvojce“ hraje opradu nějak dlouho. Po hlasování se obě družstva pustila konečně do boje.


5.kolo KP I – Vinohrady „A“ - Lokomotiva „D“ - 2,5:5,5

Vlaďka Nováková, 22. prosince 2011  12:12

V 5. kole nám los přisoudil družstvo plné mladých dravých talentů z Lokomotivy „D“. Nehodlali jsme ponechat nic náhodě, a tak jsme nastoupili v základní sestavě. Zato hosté nechali odpočívat hned první tři desky, což vedlo k tomu, že domácí měli papírovou převahu 100 – 150 Elo bodů dokonce na čtyřech deskách – konkrétně na 1., 3., 4. a 6. desce. Průběh zápasu ale papírovému rozložení sil vůbec neodpovídal.